Întrebare recomandată | adrianionut49 a întrebat:

Imi puteti spune la ce sa ma uit cand imi cumpar un aparat foto performant ca sa nu fiu pacalit.

Răspuns Câştigător
| eduard1 a răspuns:

Nikon D3100 kit AF-s 18-55mm VR DX + Bonus Somita Navi 21 - geanta foto + SanDisk Ultra SDHC 8GB UHS-I - Card de memorie 30MB/s SDSDU-008G-U46
Http://www.f64.ro/......-9101.html
E bine sau e prea performant?

9 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai boss, daca scrie nike pa el e cel mai valoros aparat mancat-asi.

| MonstruletulDinBomboaneExpirate a răspuns:

Pai, in general te uiti la rezolutia camerei, eu iti recomand sa aiba in jur de 18 MP. Si focalizarea este importanta. Poti opta pentru un Nikon, dar fii sigur ca poti testa produsul inainte de a-l cumpara. Eu iti recomand emag.ro, pentru ca au preturi mici, iar adresa este postata pe site. Succes! happy

| adrianionut49 explică (pentru MonstruletulDinBomboaneExpirate):

Mersi dar poti sa-mi spui un produs anume de pe eMAG?

| eduard1 a răspuns:

Cam câţi bani vrei / poţi să cheltui pe acest aparat foto?

| adrianionut49 explică (pentru eduard1):

Pai in jur de 1200 de lei pana in 1500 de lei

| ZeXcKEReS a răspuns:

Okazii.ro ai foarte multe oferte si la preturi bune

| IoanaElena1994 a răspuns:

Nikon D3100 este un aprat foarte bun si are tot ce ii trebuie
http://bit.ly/1rcexT7

| Marasiatat a răspuns:

Depinde de bani!