| Marin_Lesneac_1995 a întrebat:

Imi puteti spune se unde iau si uu un pachet de software. Ceva de gen ca la unele Windows-uri. Atunci cand se termina de instalat. Apoi poti sa selectezi ce softuri mai vrei sa instalezi..Am si eu nevoie de asa ceva. Am gasit odata un site care iti permitea sa faci asa ceva selectai programele care doreai. downloadai.un fisier.exe si cind il rulai downloada si instala automat softurile care le-ai selectat

2 răspunsuri:
| alexmircescu13 a răspuns:

Salutare! Cred ca te referi la ninite.com, acolo selectezi programele pe care vrei sa le instalezi si apoi astepti sa se descarce si sa se instaleze. Succes!

| Marin_Lesneac_1995 explică:

Da ceva care dupa ce le selectezi si downloadezi executabilul si cind dai deam sa descarci ap sa poti sa mai selectezi inca odata cele pe care vre...este asa ceva?