| SNIPƎR a întrebat:

Imi spuneti va rog daca este vreo diferenta intre iPhone 5 si iPhone5 neverlocked.

3 răspunsuri:
| eucumine010 a răspuns:

Neverlocked. Nu a fost niciodata codat in nici o retea. Cele care nu specifica chestia de mai sus sunt cele care au fost codate si ulterior decodate sau sunt codate intr-o anumita retea.

| AlinaOneDirection a răspuns:

IPhone5 neverlocked este decodat.

| Hikarie a răspuns:

Neverlocked = nu au fost codate niciodata pe nici o retea. Deci il poti folosi cu orice cartela microSIM de la orice companie de telefonie mobile.