| Mariussss14 a întrebat:

Imi spuneti va rog un site pentru drivere ca sa iau pentru laptop Acer Travelmate 200 nu pot intra pe ma-config.com dupa laptop ca nu merge internetul

3 răspunsuri:
| SchiZz20CMrecords a răspuns:

Primeai mai repede raspuns daca puneai intrebarea la categoria potrivitewinking
vorbesc serios.

| alex117 a răspuns:

Sfatul meu: Descarca SlimDrivers, si isi cauta toate driverele singur happy...doar sa ai drveru de la prlaca de retea instalat...adik netu. Eu asa folosesc mai mereu daca n-am drivere la ceva. Funda?big grin

| Mariussss14 explică (pentru alex117):

Pai nu am instalat driveru de la retea asta caut eu!