| SmilerXd a întrebat:

TPU, am nevoie de ajutor... Stiti un program bun de recuperat poze/fisiere sterse de 2-3 luni sau 1 saptamana, cateva zile? Am recuva, dar nu imi gaseste decat 3-4 poze, am incercat si GetDataBack sau d-alea gen Recovery Files etc. dar nu merge. ce sa fac? Daca dau restore la pc, de pe o data. oare mi le aduce inapoi? Un program bun va rog.

Răspuns Câştigător
1 răspuns:
| al3xander a răspuns:

Cand stergi un fisier de pe HDD indiferent ca e poza sau alt tip acel fisier ramane pe HDD pana cand o parte sau tot va fi suprascris. recuperarea datelor se face instant in caz de stergere din greseala si fara a se mai face modificari HDD-ului (adaugare de fisiere, defragmentare etc.). in momentul de fata numai poti face nimic.