| untu a întrebat:

In curand voi cumpara un televizor nou si modern. Ce imi recomandati LCD sau Plasma? Care este mai bun? Diferente? Care sint avantaje si dezavantaje? Astept sfaturi de la cei care au asemenea televizoare si parerea lor! Rog seriozitate si va multumesc frumos si bafta tuturor!

Răspuns Câştigător
| greyhound a răspuns:

Cumpara-ti un LED, si nu da mai mult de 1800 de lei pe el.
Sa fie full HD si sa aiba motion rate de peste 100hz, restul nu sunt chiar importante.

| untu explică (pentru greyhound):

Aoleuu! Am uitat sa mai spun si de cele cu LED! Este o idee foarte buna si cred ca este un tv economic! Multumesc foarte mult pentru acest sfat foarte bun si meriti un funda!

2 răspunsuri:
| Dismally a răspuns:

Nici unul, cel mai bun ar fi un LED.