| Kimura a întrebat:

In primul rand, am un Nokia 5235..si problema mea este ca atunci cand folosesc netul...sau instalez programe (chiar daca le instalez pe card) memoria c a telefonului se umple...
Am sters mesaje...am dezinstalat programe utile dic c si tot nimic.
Si acum am ajuns la stadiul in care nici nu mai pot sa scanez melodiile pe care le adaug.
Daca stiti cum as putea sa fac loc in c...sau macar cauza v-as fi recunoscator...Ms anticipat

1 răspuns:
| TPUAlexioan a răspuns:

Deci ar putea fi locul de stocare dar nu prea poti sa-l schimbi si sa fie numai in telefon, Si mai este o poblema s-ar puta sa fie cardul de memorie (sa nu fie bun). Bafat. Pa pa.