| anonim_4396 a întrebat:

In primul rand, nu-i vina mea! ^^ Nu-mi mai merge tasta enter ( nici aia din dreapta nu merge ) si nici pe on-screen keyboard nu merge. Am intrat la device manager si nu-mi apar erori, am deconectat si conectat cablul si nu se intampla nimic ( am bagat cablul si in alte port-uri usb ), iar daca dau restart functioneaza doar cateva secunde ( daca nu bag parola cand aprind pc-ul functioneaza tasta enter fara problem, deci nu cred ca e cazul sa ma apuc sa desfac tastatura ). Ieri am schimbat placa de baza, procesorul si memoria dar imi mergea, ce are? straight face

19 răspunsuri:
| OldSoul a răspuns:

Mwhahahahaa.

Probleme in paradis?

| anonim_4396 explică (pentru OldSoul):

Ah noo... totul e minuuunat love struck Ai venit doar ca sa te bucuri? laughing

| OldSoul a răspuns (pentru anonim_4396):

Imi curge rautatea prin vene, dar se pare ca aici nu prea mai am ce strica, ma duc in alta parte sa creez probleme.

| anonim_4396 explică (pentru OldSoul):

Distractie placuta! :3

| OldSoul a răspuns (pentru anonim_4396):

Idem.
Bafta la instalat windows-ul. rolling on the floor

| anonim_4396 explică (pentru OldSoul):

Tu vrei sa-si dea duhul sau ce? laughing Nu reinstalez nimic, am avut o tentativa sa umblu in w. registry dar mi-a trecut instant cand mi-am amintit ce om "capabil" sunt si cat de usor pot sa mai distrug ceva, isi face programul treaba. laughing

| PersonajFictiv a răspuns:

Nu stiu, eu doar am vrut sa zic ca tu esti de vina sad

| anonim_4396 explică (pentru PersonajFictiv):

Oh multumesc, stiam ca ma pot baza pe tine oricand day dreaming N-am stricat eu nimic! A fost alta persoana care arata exact ca mine! no talking

| PersonajFictiv a răspuns (pentru anonim_4396):

Sunt a faching jeniu thinking
Totusi, trebuia sa dai vina pe motanul ala al tau, ca stii tu, se mai urca pe tastatura, mai da o la.ba pe acolo smug
oooooooooook straight face

| anonim_4396 explică (pentru PersonajFictiv):

Esti dar nu acum!laughing Am vrut sa-i dau update dar deja era instalata ultima versiune de drive, ma dispera. Orgii pe tastatura mea, ii tai tot ce mai are!-.-"

| PersonajFictiv a răspuns (pentru anonim_4396):

Alte idei nu mai am sad

| anonim_4396 explică (pentru PersonajFictiv):

Nu primesti funda atunci! >:p Am luat un program care sa ii dea functia asta altei taste dar nu inteleg ce are. -.-"

| PersonajFictiv a răspuns (pentru anonim_4396):

Imi aduc aminte cand am luat si eu un program si am bagat vreo 2500 de virusi pe pc thinking

| anonim_4396 explică (pentru PersonajFictiv):

Ah da... ce amintiri frumoase, vremuri bune day dreaming dar mie nu mi se poate intampla asa ceva, nu mai cobii >:p

| PersonajFictiv a răspuns (pentru anonim_4396):

Vrei link? smug

| anonim_4396 explică (pentru PersonajFictiv):

Inca ma minunez ca nu am vazut cartofi prajiti acolo. laughing

| PersonajFictiv a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai asta am vrut sa fac.
Stiam ca orice link dau te gandesti "sigur da cartofi " apoi dai click, vezi ca nu-s cartofi prajiti si zici " hm, nu a dat cartofi", deci tinta mea era sa te fac sa te gandesti la cartofi si sa stii ca nu ai voie dar sa nu iti dau poza cu cartofi.
Serios vorbesc.
Dar ce conteaza?
Ai stricat un enter, acum bafta cu dat click-uri pe tastaturi virtuale ca deh, tu cand apesi pe tasta zici ca dai cu ciocanu no?
Nt nt nt.

| PersonajFictiv a răspuns:

Dar ai incercat sa dau update?
Devine manager > Mice and others pointing devices > HD-compliant mouse ( asa e mouse la mine, dar e tot acolo si la tine chhiar daca nu sub aceeasi denumire) >click dreapta si alegi proprieties >dai la "driver" apoi dai "update driver".