| yoboss97_5553 a întrebat:

Salut, de cateva zile nu imi merge tastatura la ea se aprinde becul dar nu merge nici o tasta iar dupa un restart isi revine dar daca sting pc de tot si il aprind face aceeasi chestie cum o rezlov?

3 răspunsuri:
| AlexGabrielASC a răspuns:

Asta e de la un fir, becul e aprins, pentru ca primeste curent, dar daca firul e ros sau ceva nu trimite indicatiile, iar faptul ca dupa ce dai restart la pc merge e pentru ca s-o fi miscat firul... funda?

| MasterGremlin a răspuns:

Cumpara-ti o tasatura noua. E maxim e aproximativ 20 de lei nu cred ca iti va crea o gaura in buget. happy

| sdfsdgfsdfsdfsdfsdfsdf a răspuns:

Aceeasi problema am avot-o si eu. Iti recomand sa schimbi tastatura