| SpikeSpigel a întrebat:

In primul rand scuzati categoria :( Dar am o problema, am intrat eu acum jumate ora pe facebook (adica eram conectat) si am zis sa caut o persoana, dau sa o caut(Aceasta imi era la prieteni) Si nu o gasesc. Dupa care incerc sa ii bag pagina ei pentru ca o aveam salvata. Si imi zice ca pagina nu exista. Daca incerc sa intru cu alt cont si sa o caut merge si daca dau pe ea ma baga pe pagina, Acum am vazut ca am inceput sa o gasesc daca o caut dupa nume, dar daca dau pe ea imi zice ca pagina nu exista uitati o poza. Dar desigur, nu imi amintesc sa o fi jignit-o ca nu vreau sa fac asta:) Dar ce a facut? Mi-a dat ignore? M-a scos de la prieteni? POZA: http://i.imgur.com/NcwvIRm.png

6 răspunsuri:
| Melcul a răspuns:

Pai cam da te-a sters si te-a si blocat.

| LoriLoL a răspuns:

Ai fost enervant cu ea! daca ai ajuns sa-i salvezi pagina esti posesiv rau

| LoriLoL a răspuns:

Nu o mai urmari atata disperatule.ii dau dreptate

| jony22 a răspuns:

Pai asta e logic, te-o blocat si d asta nu o gasestiwinking

| SpikeSpigel explică (pentru jony22):

Nu, daca o caut o gasesc, daca incerc sa deschid ultima conversatie imi zice ca nu pot sa raspund... Si daca dau click pe ea dupa ce ii scriu numele si o gasesc merge, dar imi zice ca aceasta pagina nu exista. Anyway. Azi am vorbit cu ea si a zis ca ea nu a mai intrat pe facebook de vreo 3 zile -.- Eu nu am mai vorbit cu ea. Ce naiba e asta? Bug?

| jony22 a răspuns (pentru SpikeSpigel):

Pai ti-am zis te-o blocatwinking trebuie sa intre la setari dupa sa dea la blocare si trebuie sa te scoata de la blocati si o sa meargawinking