| Anq209 a întrebat:

Buna prieteni sunt disperata! Azi am incercat sa intru pe contul unde aveam pagina pe facebook si m-a pus sa spun ce prieteni am in fotografi, dar am multi prieteni si am primit multe poze in care nici nu erau ei...Ce pot sa fac? Acum cand caut pe faceboook nici nu mai gasesc contul dar gasesc pagina..De ce s-a intamplat asta?

7 răspunsuri:
| WR104 a răspuns:

Este doar o masura de securitate.
Cred ca ai prea multi prieteni pe care nu-i cunosti.

| Anq209 explică (pentru WR104):

Si nu pot face nimic?

| ClaraLove a răspuns:

Sa fiu sincera nici eu nu stiu...Si mie mi s-a intamplat sa spun cine sunt in fotografii cand habar nu aveam, asa ca puneam la nimereala si mi-a mers.Deci te deconectezi si iti scrii din nou emailu si parola daca nici asa nu merge inseamna ca cineva ti-a spart parola deci mai bine schimb-o deoarece si mie mi s-a intamplat.Succes!

| sebyr a răspuns:

Asa se intampla cind te conectezi de pe alt ordinator

| Anq209 explică (pentru sebyr):

Si ce pot face?

| sebyr a răspuns (pentru Anq209):

Sa incerci sa recunosti fotografiile