| pubweed a întrebat:

In urma unui system recovery neterminat, laptopul meu s-a restartat singur, apoi a aparut Screenul cu marca sa, apoi o bara cu titlul "windows is loading files", apoi loading screen-ul. apoi apare startup fix ceva de genul dupa care, startupul fix asta esueaza, iar windowsul ori se inchide ori se restarteaza. Am citit undeva ca trebuie sa intru in advanced boot settings (F8) dar la mine cand apas f8 intru in bios

2 răspunsuri:
| ταξιδιώτης a răspuns:

Tasta "Del" pentru a intra in bios.
http://blog.weebo.ro/......shiba-etc/
Cu cd/dvd-ul de boot/reparare boot.

| EnglandGB a răspuns:

Si mie aproape asa mi s-a intamplat.am reinstalat windows(7) pentru ca nu mergea sonoru iar dupa aceea mi-a cerut sa-l restartez, l-am restartat si aparea tot aia cu repair si alea si esua.si cand ii dadeam start wind normaly mi se restarta, l-am dus la un informatician si a zis ca s-a dus unu dintre harduri iar celalalt e si el cu probleme...unu nou de 320gb e la 200 lei