| christina94 a întrebat:

Incarcarea tabletei la USB se face mai greu decat daca as face o incarcare la priza? happy

Răspuns Câştigător
| KodrutZ a răspuns:

Daca nu stii, mai bine taci.
@christina94: Depinde de placa de baza. Unele au softuri care iti permit sa dai mai mult curent la USB pentru incarcarea de device-uri (modlele mai noi de la Gigabyte, Asrock, MSI, posibil si pe la alti producatori), iar in cazul altora (sau fara softurile respective instalate), depinde de placa de baza si sursa, unele combinatii dau curent mai bun pe USB, altele mai vai de ele...

3 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Bietul George Pruteanu, cred ca se intoarce in mormint mai repede ca un pui la rotisor...

| BassHunter13 a răspuns (pentru KodrutZ):

Biata gramatica!

| BassHunter13 a răspuns:

Nu ..este chiar egala..maxim 2-3minute ii diferenta!

| KodrutZ a răspuns (pentru BassHunter13):

Daca nu stii, mai bine taci.
@christina94: Depinde de placa de baza. Unele au softuri care iti permit sa dai mai mult curent la USB pentru incarcarea de device-uri (modlele mai noi de la Gigabyte, Asrock, MSI, posibil si pe la alti producatori), iar in cazul altora (sau fara softurile respective instalate), depinde de placa de baza si sursa, unele combinatii dau curent mai bun pe USB, altele mai vai de ele...