| FunTHX200mc a întrebat:

Incerc sa descarc Pou dar da eroarea:
Nu s-a putut descarca pe dispozitivul de stocare USB, card SD.
Ce trebuie sa fac?(Funda big grin)

Răspuns Câştigător
| MrCarrots a răspuns:

Pou nu s-a putut descarca pe cartela SD unde se descarca automat( mie se intampla cand e conectat la calculator telefonul), pentru ca cartela SD e plina. Atunci goloseste cartela SD, si dupa ce se descarca acolo, o poti muta pe telefon.

6 răspunsuri:
| stlucian a răspuns:

SD plin! Mai sterge ceva. big grin

| stlucian a răspuns (pentru stlucian):

S-au defect! sad

| MrCarrots a răspuns (pentru stlucian):

Daca te referi la telefon, nu are cum sa fie defect. Este vorba doar de spatiul indisponibil de stocare de pe cartela SD.

| stlucian a răspuns (pentru MrCarrots):

Nicidecum la tel. ci la CARD

| CarlaAnneMihaela a răspuns:

Sd este plin, goleşte ceva din el şi după încearcă din nou. happy

| Dragos_Don_1992 a răspuns:

Pai cu ce l-ai descarcat simplu sau cu nero sau alt program? in usb