| Pangarus a întrebat:

Intel Core i7 5500U sau 4510U?

6 răspunsuri:
| S3c0ndSh0t a răspuns:

Daca vrei pentru gaming niciunul. Acel U semnifica consum scazut si performanta medie.

| Sn4k3 a răspuns:

Normal ca 5500U.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Diferenta dintre ele este nesimnificativa. Orienteaza-te in functie de pret. Vezi care este diferenta si gandeste-te daca merita sau nu. Poti sa te lamuresti si singur din link-ul urmator de diferenta dintre ele: http://cpuboss.com/cpus/Intel-Core-i7-5500U-vs-Intel-Core-i7-4510U

| Gunoi a răspuns:

Intel Core i7 5500U

| Gunoi a răspuns (pentru Gunoi):

Dacă doreşti pot să-ţi scriu şi diferenţele sau linkul unde le poşi găsi

| Voro a răspuns:

Pentru gaming nu-ti recomand nici-un procesor din gama ''U''. happy