| AlinJmP a întrebat:

Intr-o seara tatal meu a stat toata noaptea la tebleta si s-a jucat si la sfarsit gand era gata bateria a pus-o la incarcat si a 2 a zi dimineata tableta era descarcata si acum nu se incarca. ce se poate face!

Răspuns Câştigător
| ExpertCompanyGroup a răspuns:

Scoate bateria si bag-o la loc, poate s-a incalzit si are o problema minora de contact.
In cazul in care nu functioneaza sau nu ai voie s-o desfaci, trebuie dus inapoi in magazin de unde a fost cumparat ca problema de garantie (daca mai ai).

1 răspuns:
| danyshatAT a răspuns:

Scoate bateria happy si pune-o la loc happy apoi bag-o la incarcat