| Peloiu a întrebat:

Intre utok 500q hd si Nokia lumia 630 ce sa aleg? :\ ma gandesc ca lumia are doar 520 ram.

Răspuns Câştigător
| AndreiM77 a răspuns:

Sincer sa fiu alege lumia, fata de utok si de multe alte telefoane sunt mult mai bune.
Nu te uita la cat ram are, ca la urma urmei este un telefon, lumia are un ecran de doar 4.5 inchi, si gandeste-te ca tot ce apare pe ecran este inregistrata in memoria ram, deci pentru Nokia ii este suficient 512 MO, eu am un lumia cu 512 MO si sunt multumit de el, nu am probleme.

| Peloiu explică (pentru AndreiM77):

Tu ce lumia ai?

| AndreiM77 a răspuns (pentru Peloiu):

Nokia lumia 520.

10 răspunsuri:
| andreimihai53 a răspuns:

Utok 500q hd

| andreimihai53 a răspuns:

Eu am tableta utok i700 si merge foarte bine si un prieten are utok 500q hd si e mai bun decat Nokia lumia

| Peloiu explică (pentru andreimihai53):

De cat timp are telefonul?

| andreimihai53 a răspuns (pentru Peloiu):

De 3 luni cred sau chiar mai mult si merge foarte bine l-a umplut cu aplicati si ii merge excelent

| nustucenumesapun a răspuns:

Alege lumia.depinde la ce il folosesti.lumia nu are nevoie de mai mult de 512 rami deoarece este echipat cu windows. ceea ce il face sa se miste impecabil. si am vazut ca utok nu are o interfata a androidului foarte frumoasa.este banala.lumia face pozele exceptionale.de asemenea, lumia nu are atat de multe aplicatii

| Peloiu explică (pentru nustucenumesapun):

Aplicatiile nu prea ma intereseaza. doresc telefonul mai mult pentru poze si clipuri dar vreau insa sa se miste foparte bine

| nustucenumesapun a răspuns (pentru Peloiu):

Daca doresti sa se miste impecabil alege Nokia lumia.parerea mea.am avut ambele telefoane. la fiabilitate nu se compara..cat despre poze, Nokia e al doile dupa iphone deoarece are carlzeisses

| MskDesign a răspuns (pentru nustucenumesapun):

"am vazut ca utok nu are o interfata a androidului foarte frumoasa.este banala"
laughing