| MariaSF a întrebat:

INTREBARE...
Imi puteti recomanda un smartphone bun cu tasatura qwerty SI touchscreen(preferabil memorie mare5-8 GB, camera foto buna cam de 5 mgp, internet 3g sau GPRS, android si multe aplicatii)pret pana in 2000 ron noi
P.S. paranteza este optionala. Ar fi excelent sa indeplineasca toate conditiile daca nu sa aiba qwerty SI touchscreen(amandoua nu doar touchscreen sau doar qwerty) si inca un lucru important e sa mearga bine, sa nu se blocheze sau sa tina bateria 5 minute
MULTUMESC:X

Răspuns Câştigător
| sltlp a răspuns:

CU tastatura qwerty nu ai prea multe optiuni, poate doar un xperia pro. In rest recomand galaxy s2, HTC sensation xl, sau galaxy Nexus. Legat de mers bine, pai depinde de persoana. Android e sub ios, ca soft, dar daca stii sa il ti la zi cu update-urile e altceva. Bateria tine cam la fel pe toate smartphonurile din ziua de azi, adica putin.

2 răspunsuri:
| babyalexa a răspuns:

Samsung galaxy s plus.are 8gb, camera de 8, internet, gprs, cam tot ce vrei iar pretul este 1400ron(sau s2 care este 1800ron).

| Androvip a răspuns:

Aplicatii si Jocuri Android GRATUITE
www.androvip.tk