| MissNO a întrebat:

Recomandati-mi in smartphone care sa îndeplinească condiţiile scrise de mine, va rog:
- baterie buna...
- camera din faţă si din spate si sa pot face poze cu amândouă
- tastatură reală qwerty fără touch sau sa fie doar parţial
- să pot face setările webnwalk chiar dacă manual
Veniţi si cu detalii de exemplu cât tine bateria la folosit intens...
Multumesc!

11 răspunsuri:
| horia2012 a răspuns:

La cerintele tale astea sunt:
http://www.gsmarena.com/......sults.php3

| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună!
Eu îţi recomand cu cea mai mare încrede Samsung Galaxy S III. Îndeplineşte toate condiţiile impuse de tine mai puţin una, faptul că este complet cu touch-screen.
Pa-pa.

| MissNO explică (pentru Hydrangeaceae):

Daca e cu touch screen, atunci s-a dus naibii tot. Nu pot scrie nimic la tastatura aia. Mie imi trebuie un telefon pentru chat, or, acolo ma chinui cu tremurul meu sa nimeresc litera...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si pretul e nelimitat, nu?

| MissNO explică (pentru anonim_4396):

Iti dai seama ca ma gandesc si eu la pret. Tocmai de-aia am de ales.

| anonim_4396 a răspuns (pentru MissNO):

N-ai specificat unul, duduie! La asta ma refeream! Tu nu vezi ca tampitii astia iti recomanda Samsung Galaxy S3?

| MissNO explică (pentru anonim_4396):

Mi-a picat fisa apoi la ce te refereai. Dar nu am mai editat. Lăsa așa.
Prețul nu l-am precizat pentru ca nu știu ce buget am încă. Vreau deocamdată sa dtiu dpdv tehnic ce mi s-ar potrivi cerințelor.

| ReusxD a răspuns:

Şi eu îţi recomand Samsung Galaxy S3.

| InnocentSίn a răspuns:

Buna! Samsung Galaxy S IV sau S III, ti le recomand cu drag.winking

| Dackvareder123 a răspuns:

Uita-te pe gsmarena.com la BlackBerry-uri

| Drey_Ann_1996 a răspuns:

Samsung Galaxy S Relay sau Motorola PHOTON Q