| Seby80 a întrebat:

IPad 2 sau Samsung Galaxy Tab 10.1. Care are display mai mare, care are aplicatii mai super si mai multe, care este dupa parerea voastra mai tare dintre acestea? Ce ati alege, as vrea detalii la raspuns de ex,, am ales ipad 2 pentru ca... " Va rog mult ajutor, doresc sa imi achizitionez si nu stiu... multumesc anticipat ~!

3 răspunsuri:
| callie2 a răspuns:

Samsung are cu cativa inchi mai mare ecranul gen ipad 9.7 si Samsung 10.1
despre aplicatii eu stiu ca pe ipad avand in vedere ca ai applestore cica e mai greu de pus aplicatii ca trebuiesc cumparate si la fel si cu muzica ca trebuie trecuta prin itunes.
am avut si eu de ales intre astea 2 si pana la urma le-am lasat pentru xoomwinking

| Iriskha a răspuns:

BUna ...eu as alege ipad2 deoarece :
touch-u este mai bun, are mai multe aplicatii, niciodata nu o sa aiba virusi (are o programa speciala, nu e antivirus ), poti sa-l conectezi la tv prin cablu USB. Sper ca te-am ajutat...happy

| Mihai_Mytza_1976 a răspuns (pentru Iriskha):

Iriskha si la Samsung galaxy tab 10.1 poti conecta usb la tv