| alienkros a întrebat:

IPHONE 5 alb sau negru? De ce? SUNT BAIAT. funda

11 răspunsuri:
| DakotaRoyse a răspuns:

Negru, telefoanele albe sunt mai pentru fete aşa, sunt mai sensibile, când începe să se i ducă luciul în zonele uzate devine gri sau gălbui, în schimb la negru nu se vede atât de urât.

| Cezar a răspuns:

Negru, fiind ca esti baiat iar albul se murdareste foarte rapid.

| tpuforyou a răspuns:

Alllllllllllllllllllb!))))))))

| gazaru a răspuns:

Alb.Pentru ca are o culpare aparte e mai misto.Atragi priviri

| Ciufiiiiiiix a răspuns:

Dupa parerea mea ar merge Negru puppy dog eyes
si alb e misto dar e o culoare hmm prea...in general doar fetele prefera albul pentru ca e o culoare ''fina '' mai pe gustul lor intelegi puppy dog eyes?
Negru e cea mai potrivita culoare pentru un baiat

| xPatriciaa a răspuns:

Negru,categoric!

| Krisally a răspuns:

Am inteles ca esti baiat, dar conteaza mai mult ce fel de om esti! Daca esti mai mult pe stilul elegant, merge mai bine cel alb (albul e finut si elegant), pentru a nu se murdari asa repede ii poti lua o husa. Iar daca esti mai zapacit si nu te caracterizeaza eleganta, atunci ia-l pe cel negru. E mai rezistent si pana la urma e frumos oricum :D
http://www.cellgsm.ro/telefoane-mobile/apple/vand-Apple-iPhone-5-16-Gb.html

| Music94 a răspuns:

Alb. Si eu am unul si l-am luat tot pe alb crede-ma ca e bestial. Negru e prea sec nu stiu. dar alb e elegant, sport, merge la orice si cu griul de pe spate e viss.

| Alin1337 a răspuns:

Negru pentru ca albul se muradreste repede si pentru ca albul e pentru fetebig grin

| applemantudorai a răspuns:

Negru deoarece unele aplicatii nu sunt facute pentru iPhone 5 si ramane un pic de spatiu intre ecran si rama si daca e negru nu se vede acel spatiu

| addDDa18 a răspuns:

Alb,deoarece are un aspect mai incantator pentru un baiat