| AlexDorinel a întrebat:

ISP ul meu poate sa vina la usa sau sa ma sune din cauza ca trimit email uri la developeri de jocuri,dar trimit multe, pot sa patesc ceva?

7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ti am mai zis, trimite direct trupele speciale sa iti sparga usa.

| johnnny123 a răspuns:

Și după fiecare mail pe care-l trimiți la developeri postezi și o întrebare pe TPU?

ISP-istul nu o să vină, dar este posibil ca la un moment dat să vină o ambulanță și să te ducă într-un loc în care să te relaxezi.

| Bogdan70001 a răspuns:

Da frate daca un developer a facut plangere asteapta-te cu jandarmii sa-ti sparga usa si sa te duca la scoala de corectie.Pe bune opreste-te acum ca daca nu o a facut nimeni plnagere o sa faca

| CarcotasulVesel a răspuns:

E a cincea oara cand intrebi acelasi lucru si ti s-a raspuns de zeci de ori

care e problema ta?
suferi cumva de o boala mintala care te face sa uiti ca ai pus intrebarea si o pui din nou?!?

| unvecin a răspuns:

#ce-mai-fac-elevii-dupa-ore

| debarasator63 a răspuns:

In principiu nu. Dacă nu le trimiți spamuri, dacă nu-i agresezi nu ai probleme, dar încearcă să te oprești.

| wawadkaods a răspuns:

Vine echipa de medicina legala sa te duca la morga temporar sa iti cerceteze si modifice creierul astfel incat ca TU SA NU MAI FACI POSTURI DINASTEA