| 21ACCESS a întrebat:

ITUNES, rezolvarea problemei : The SIM card inserted in this iPhone does not appear to be supported. am cautat mult timp pe net rezolvarea acestei probleme. in cele din urma am gasit raspunsul. faceti jailbreak cu Redsn0w. dupa ce ati facut jailbreak-ul mergeti la setari(configurari)-SAM-More information si la ActivationState trebuie sa scrie FactoryActivated. acum itunes-ul va va citi "sim card-ul".

1 răspuns:
| GenetiX a răspuns:

Multumim. Sper ca esti de acord si cu Share via NET la agenda telefonica si alte date private in telefon de acum happy