| PendragonXD a întrebat:

Jocurile de pe Windows 7 merg si pe Windows 8?

Răspuns Câştigător
| S3c0ndSh0t a răspuns:

Da. Jocurile sunt optimizate pentru orice sistem de operare bazat pe Windows.

| anonim_4396 a răspuns (pentru S3c0ndSh0t):

Mai putin win 10

| S3c0ndSh0t a răspuns (pentru anonim_4396):

Grand Theft Auto V se misca mult mai bine pe Windows 10 (cel putin la mine, se observa o imbunatatire)

| anonim_4396 a răspuns (pentru S3c0ndSh0t):

Mda, 1. si restul? tu ai spus jocurile. eu am vazut pe steam ca majoritatea jocurilor nu merg inca, le dau crash dupa cateva minute daca nu imediat cum pornesc jocul.

4 răspunsuri:
| HuShEr a răspuns:

Da merg doar ca windows 8 ocupa putin mai multe resurse asa ca ai grija ce specificatii ai