| anonim_4396 a întrebat:

Pe windows 7 imi merg toate jocurile? Mersi anticipat.

4 răspunsuri:
| dragosbogdan001 a răspuns:

Normal ca nu! Iti merg cele pentru windows 7. Adica cele compatibile. Merg intr-adevar mai multe decat pe alte sisteme.

| Klandestin a răspuns:

Depinde ce jocuri. Cauta si tu sa vezi ce cere joci, ce windows, altele merg doar pe 7 altele doar pe xp, vezi si tu

| Nustiucinece a răspuns:

Salut normal ar fi sa iti mearga chiar daca la unele jocuri scrie ca sunt pentru xp, tio spun din propria mea experienta. M-am jucat jocuri care aveau la cerinte 98/xp si mergeau si pe 7

| alexalex234 a răspuns:

Depinde de sistemul tau si decompatibilitatea lor.