| anonim_4396 a întrebat:

La ce temperatura apar artefactele la placa video?
Și pot sa fac un overclock mare și sa pun un cooler pe placa video și totuși sa am performațe mari fără artefacte și fără sa treacă de acea temperatura ca să am artefacte.

2 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Faci un overclock mare si se arde, indiferent cate ventilatoare ai pe acolo.

| CataliN9993 a răspuns (pentru Wr3nch):

Pai gen artefactele la mine apar la o anumita temperatura, și dacă făceam cumva ca placa video sa nu atingă acea temperatura, ar fi trebuit sa nu am artefacte,

Ma refer dacă artefactele apar la o anumita temperatura sau oricând?