| Lorenna88 a întrebat:

La deschiderea televizorului imi arata un lacat in stanga ecranului, jos de culoare roz, iar canalele nu se schimba,
Cum as putea sa intru in meniu si sa il deblochez.?
Funda

4 răspunsuri:
| DenisIonut01 a răspuns:

Ce televizor ai? vezi pe telecomanda nu este vreun buton cu un lacat sau scris pe sau sub el lock?

| Lorenna88 explică (pentru DenisIonut01):

Televizorul se numeste Elextronix si nu-i nici un buton lock

| DenisIonut01 a răspuns (pentru Lorenna88):

Mai concret, ce model? Uite-te in manual poate gasesti solutia acolo

| HuShEr a răspuns:

Sa ghicesc lacatul a aparut in urma unei reparatii ulterioare? ca sa rezolvi problema trebuie sa cauti service code pentru modelul tau de televizor