| Odagiu_Alexandra_1986 a întrebat:

La fiecare Refresh al paginii mele de Facebook, primesc urmatorul raspuns :

The content you requested cannot be displayed right now. It may be temporarily unavailable, the link you clicked on may have expired, or you may not have permission to view this page.

Asta ar trebui sa insemne. ce?

Si cum pot sa-l fac sa dispara?

3 răspunsuri:
| Mostesare a răspuns:

Ai încercat să deschizi pagina ta de Facebook și cu un alt browser? Fă totuși și un update al browser -ului pe care îl folosești acum dacă nu e cumva la ultima versiune.

| Odagiu_Alexandra_1986 explică (pentru Mostesare):

Da,am incercat si a fost aceeasi poveste. Update n-am facut. Sa incerc un update al Chrome-ului?

| Mostesare a răspuns (pentru Odagiu_Alexandra_1986):

Vezi măcar daca se rezolvă ceva în felul ăsta.