| anonim_4396 a întrebat:

La imvu vad ca unele avatare ale altor useri stau in anumite pozitii, sau stau picior peste picor etc.Cum se numesc acele actiuni, cums criu la shop pentru a le gasi?

Răspuns Câştigător
| ĄĿiŒ a răspuns:

Http://www.imvu.com/shop/web_browse.php?cat=108

Se numesc avatare si nu le poti proba :P dar daca vrei neaparat fa-ti alt cont si cumparal pe ala iar daca iti place cumparal pe contul care il folosesti :) dar sa stii ca ele costa cel putin 1 000 credite :) daca vrei unul de calitate ti le recomand pe cele de la TheAvatarFactory sunt ff bune :D eu le folosesc pe alea.

TheAvatarFactory :
http://www.imvu.com/shop/web_search.php?manufacturers_id=32341124
App. vezi sa scrie pe ele Male, nu de alta dar multi (inclusiv eu :)) ) le incurca.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Posibil sitting ways, sau actions.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Acele "actiuni" se numesc "poze" (poses). Le poti cumpara sau ...sa le "faci" singura...(cauta pe IMVU: Vicktor02)

| oOPitticaOo a răspuns:

Buna acelea se numeste avatare si sunt mai multe le poti gasi la Shop scrie avatars dar unele sunt si de baieti si aproximativ unele costa intre 700 si 800 depinde de care este de exempu eu am cumparat cu 484 de la EpicErin sunt foarte ieftine avatarul meu de imvu este qAnnaGirl daca ai nevoie de ceva ma gasesti pe Imvu. Fundita?

| BoBo55 a răspuns:

Pai... m-am jucat si eu imvu dar acum nu mai joc pentru ca nu mai imi merge in fine... le cauti la sop la action si gasesti multe unele sunt dansuri si altele pozitii sper ca te-am ajutat:*:*:*