| Hasss a întrebat:

La multi ani TPU am o intrebare
la ce foloseste programul audio DFX?
si este bun ca sa stiu daca il instalez sau nu...
credeti ca imi va scoate volum mai mare?
am un sistem genius 5.1 5050 v2

multumesc pentru raspuns
dau funda :d

3 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Nu cred. Puterea unui amplificator audio nu îl poate face mai puternic nici un software, dar în schimb poate optimiza sunetulo astfel încăqt să pară că se aude mai tare, ceea ce poți face și tu folosind un mixer virtual.Succes

| Hasss explică (pentru DeyCj):

Pai si in concluzie programul acesta DFX este bun de cv?happy

| DeyCj a răspuns:

Zic ei că da.Nu știu că nu l-am testat dar dacă to vrei egalizator cu preamplificare mai bine folosește-l pe cel din player.Succes