| DeathAngel1 a întrebat:

La pc in unitate la sursa se aude un fel de bazait gajait si se inchide ce sa fac

Răspuns Câştigător
| dark91shadow a răspuns:

Schimba sursa la PC sau intra in Bios si vezi temeratura la procesor daca e prea mare PC se inchide ( cand deschizi PC apasa Delete si intri la PC Health )

5 răspunsuri:
| jabiilord a răspuns:

Caraitul poate fi de la unul din ventilatoare (sursa, procesor si/sau placa video)
Stinsul poate fi din cauza asta: http://www.tutorialepc.ro/cum-se-curata-un-calculator-de-praf.html

| Elliana534 a răspuns:

Cum a zis tipu de mai sus schimba cooler-u daca nu te pricepi du-te la mester. Daca nu desurubeaza si uitate de ce face asa poate sa nu fie de la cooler,.,.,.

| SoulReaver a răspuns:

Da poate fi ventilatorul (cooler-ul) de la sursa. Poti desface sursa si sa cureti de praf. Daca problema persista shimba ventilatorul daca nu merge nici asa poate trebuie schimbata toata sursa. Bafta.

| SuicideSilence a răspuns:

Schimba cooler-ul din sursa

| MSandu52 a răspuns:

Bai copii el poate nu stie ce e ala cooler, explicatii si lui