| MrEvil89 a întrebat:

La voi se mai gaseste optiunea >asta:Cont Setări de confidențialitate > Partajare pe Facebook? eu nu mai gasesc. funda cine imi spune unde este "ascunsa"

4 răspunsuri:
| M4riusT a răspuns:

Vezi ca e rotita aia in dreptul la home. dai pe ea

| auroraadely a răspuns:

Buna pai eu din cate stiu undeva sus in dreapta facebookului este o floricika foarte mica si normal acolo dai si iti apare incearca succes. :*

| MrEvil89 explică (pentru auroraadely):

Am gasit.in dreptul fiecarei info despre tine, ex la ce facultate esti, unde lucrezi ai cine sa vada.prieteni,toata lumea numai tu, etc

| auroraadely a răspuns (pentru MrEvil89):

Da acum esti multumit? happy