| gandacinchisinsticla a întrebat:

Laptop: Dell sau Asus? De ce?

5 răspunsuri:
| CPAElites a răspuns:

90% din componentele din interior sunt produse de Foxcon, nu conteaza marca.
Tu spune-ne ce configuratie au!

| CPAElites a răspuns:

Si ce buget ai?

| peperonies a răspuns:

Sunt bune amandoua.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dell nu mai recomand de mult timp, s-a prostit pe fiecare an, componente de toata jena si s-a dus marca rau de tot, la fel si Lenovo, praf pana la capat, stiu din experienta.
Asus/Acer sunt foarte bune!

| cristinel375 a răspuns:

Asus,deifera si la pret si la componente.Asus e genul de laptop cam cu "putine" chestii si strong daca ma intelegi, pe cand Dell este bun doar cand il cumperi iar peste jumatate de an incepe sa functioneze greu si tot asa. Eu iti recomand Asus.