| anonim_4396 a întrebat:

LG GW300. Ce parere aveti despre acest telefon, din punct de vedere tehnic.
Intrebare pentru cei care au acest telefon sau pentru cei care se pricep la datele tehnice ale unui telefon.

Răspuns Câştigător
| m5789932 a răspuns:

Telefonul e foarte slabut, ca are camera de 2Mp, memorie interna de 15mb, iar memorie externa (card): ii poti pune pana la 16gb; cardul este microSD, cel mai bun card, dupa parerea mea. Are rezolutie foarte mica, si nu-mi place cum arata, ca designe;
La 4milioane acum iti iei telefon cu cel putin 3Mpx, cu touchscreen(daca vrei neaparat), si cu card inclus de cel putin 2Gb, si nineinteles rezolutie mai buna, chiar si wirelles, poti gasi la unele;
Sfatul meu este sa nu cumperi acel telefon!

1 răspuns:
| frvtel a răspuns:

Un telefon slabut.Nu da banii pe asa ceva.