| purpleicetwice a întrebat:

Lol Nici nu cred ca e categoria corecta, dar infine. Deci eu imi las telefonul peste noapte sa se incarce si inainte sa il pun la incarcat avea gen 15%. Azi dimineata era inchis, adica nici daca il am la incarcat nu se deschide, nici daca daca il bag la incarcat cu cablul USB tot nu se incarca. ce pnm are? Nu l-am scapat pe jos, nu am smuls repede cablul. halp. Dau funda happy

2 răspunsuri:
| ombladon a răspuns:

S-ar putea sa fie bateria de vina, trebuie masurata tensiunea bateriei, iar daca este 0V, este posibil ca incarcatorul sa nu o poata incarca si trebuia sa o incarci putin cu un incarcator universal iar dupa aceea, o poti incarca normal in telefon.

| andrei_4132 a răspuns:

Poate incarcatorul e de vina