| ZyzZe a întrebat:

M o intrebare. cam cat costa un IPhone 2 sau 3, 3g, 3gs la Second Hand cat de cat intretinut. nu prea am buget in momentul acesta. si sunt bune de ceva? adica merg aplicatii gen Temple run, Subway surfers, CamWow?

7 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Nu mai merita sa cumperi asa ceva. Din jocurile scrie acolo, doar sa mai mearga pe 3gs. pe 3g, si 2, nici o sansa(nu exista 3 simplu).
Si la cat dai pe un 3gs sh, fie iti iei alt telefon mai bun sh, fie mai pui 200 lei si iei galaxy s2 sh.

| Ajutatorool a răspuns (pentru sltlp):

Pe mentalitatea asta mai pui 400 si iti iei direct iphone 4 sau inca 1400 si iti iei 5 si tot asa.

| sltlp a răspuns (pentru Ajutatorool):

Pe mentalitatea asta pastrezi 100 lei si iti iei Nokia asa 201. Ca doar ce, e tot telefon.
Sau ce zic eu, mai bine pastrezi 400 lei si iti iei un Nokia 1100 sau nu, hai si mai ieftin, hai sa fie un Nokia 3310.
Prostie mai mare nu puteai sa spui. Un 3gs nu poate nici sa sufle in fata unui s2.

| Ajutatorool a răspuns (pentru sltlp):

Un telefon din 2011 e mai bun decat un telefon din 2009? sfinte **** serios? ai folosit calculatoru sa iti dai seama de asta?

| Seby90 a răspuns:

De ce dracului ai vrea sa cumperi un 3gs la mana a doua? straight face Nu ca ai gasi nou, dar de ce?! Dude... iphones are overrated.

| dragos1621 a răspuns:

Salut!
Un iphone3 gs costa in jur de 400-500 lei

| edutzu99 a răspuns:

Vand eu iphone 3g +incarcator 350 lei, functionabil 10/10, arata 10/10 happy