| mixxjim a întrebat:

Ma poate ajuta cineva sa-mi spuna cum fac in gmail sa se vada mesajele individual, unul cate unul, daca am mai multe raspunsuri la acelasi mail, de exemplu? Ca sunt toate gramada intr-un loc de nici nu mai stiu cine ce si cand zice. Stiu ca era o setare undeva dar nu o mai gasesc. Multumesc mult anticipat!

Răspuns Câştigător
| RomulusMilea a răspuns:

Salut,

După ce ai intrat în cont, trebuie să alegi Setări, apoi fişa General şi:

Vizualizarea de tip conversaţie:
(stabileşte dacă e-mailurile cu acelaşi subiect sunt grupate împreună).

Alege opţiunea: Dezactivaţi vizualizarea de tip conversaţie.

Mult succes!

| mixxjim explică (pentru RomulusMilea):

Tiliiiiiiiiiii, uite cum ai facut un ruman fericit! laughing multumesc tare mult!

| RomulusMilea a răspuns (pentru mixxjim):

What are friends, for? Nu?

| mixxjim explică (pentru RomulusMilea):

winking