| MihaelaDart a întrebat:

si Paste Fericit!
Mai exista acea setare la Facebook de ati citii mesajele din e-mail a celor care iti trimit mesaje in Facebook? Uneori vreau sa vad ce spune x si y in mesajul trimis, dar nu vrea sa ma observe ca i l-am citit. Stiu ca mesajele primite in FB se trimit si in e-mail. Daca mai exista acea setare, spuneti-mi va rog unde o gasesc, ce pasi sa urmez?

Multumesc anticipat!

4 răspunsuri:
| 非跳躍 a răspuns:

CCg

| Tudorhc5 a răspuns:

La general settings si este acolo subscribe, ceva si primesti cererile de prietenie, notificarile si mesajele.