| anonim_4396 a întrebat:

Ma poate ajuta vreo cineva cu aplicatia aceea cu pisica care vorbeste (talking tom cat) pentru sony ericsson vivaz pro(u5i)? pls sad

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Are Symbian deci trebuie sa ai Ovi instalat.Intra acolo si gasesti aplicatia.

| Ge3e0 a răspuns (pentru darrio2007):

Acolo unde? :-s trebuie sa am net pe tel sau se poate descarca aplicatia in pc intai?

| darrio2007 a răspuns (pentru Ge3e0):

In toate iconitele alea de pe telefon trebuie sa ai Ovi.Deschizi netul si dai pe Ovi.

| kynezu a răspuns:

Amigo,intra pe waptrick.com si o sa il gasesti acolo. daca nu dai un search pe site

| Graffy97 a răspuns:

Am incercat si eu sa il instalez pe vivaz dar ai nevoie de componentele Qt si Qt Mobility. dar este destul de complicat de facut. nici eu nu l`am facut dar incearca puppy talk acela mergewinking