| untu a întrebat:

Mai am alta problema: Am activat programul,, WEBCAM COMPANION 4" de la laptopul meu SONY-VAIO,cand vreau sa fac o poza(selfie),webcamul imi apare imaginea inversa,(adica eu imi aar pe ecran cu capul in jos), dar ce trebuie sa fac pentru a indrepta imaginea corecta pentru a -mi putea poza! Va multumesc frumos! Raspuns urgent!

3 răspunsuri:
| CinevaNou a răspuns:

Rasucesti laptopul, logic!

| untu explică (pentru CinevaNou):

Esti prost! Nu raspunde daca nu stii nimic! V-am rugat frumos sa-mi raspundeti cu seriozitate, nu-mi plac glumele tale prosate!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intri la setarile webcam-ului.Nu stiu cum e acest program dar iti spun sa cauti pe bajbaite setarile si sigur, cum scrie in limba engleza va trebui sa ghicesti optiunea „rotate„ sau „flip„. De acolo se inverseaza imaginea.