| anonim_4396 a întrebat:

Mai de mult mi-am cumparat un telefon Motorola V360. Nemaifolosind-ul am uitat cum si ce probleme are, asa ca mi-am cumparat un card MicroSD pentru a pune un rington pe el. Am bagat cardul dar totusi cand dau optiunea "Formati acum?" i-mi spune "Formatare esuata.". Stie cineva care este problema? Multumesc anticipat!

3 răspunsuri:
| judgement a răspuns:

Www.forum.softpedia.com - terminale mobile - Motorola - V360

dar totusi inceraca sa formatezi cardul in alt telefon sa vezi daca merge, incearca intr-un cititor de carduri (daca nu merge inseamna ca cardul tau are o problema), daca merge inseamna ca cititorul tau de carduri din telefon are o belea, si mergi cu el la un reprarator, desi nu stiu daca se merita;)

| leuzzz a răspuns (pentru judgement):

Pai da dar Motorola v360 ia cardul" numai de 64 de mb

| leuzzz a răspuns:

Pai am avut si eu un Motorola v36o si nu merge pentru ca" cardul are o memorie prea mare. funda