| MaxiEcho a întrebat:

Internetul 4G oferit de Orange, merge dacă ai cartele in perioada de grație? Mie imi merge numai 3G chiar daca sunt disponibile si rețete 4G!

Răspuns Câştigător
| OrangeHelper a răspuns:

Te rog sa ne oferi numarul tau de telefon, prin mesaj privat. Vrem sa verificam si noi situatia.

O zi buna,
Orange Helper

2 răspunsuri:
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,

In perioada de gratie internetul nu functioneaza. Pentru a te conecta la reteaua 4G trebuie sa fi in aria de acoperire, sa ai SIM 4G si telefon compatibil.

O zi buna,
Orange Helper

| MaxiEcho explică:

Am telefon compatibil, am sim deoarece alta data tot in aceleași loc aveam 4G si nu merge 4G merge doar 3G, ce pot sa fac am am 6000 MB de net pe care nu pot săi consum cu netul 3G care face si figuri! Va rog nu știți de ce nu merge 4G, am toate setarile descarcate si presupun ca indeplinesc toate condițiile!

| OrangeHelper a răspuns (pentru MaxiEcho):

Te rog sa ne oferi numarul tau de telefon, prin mesaj privat. Vrem sa verificam si noi situatia.

O zi buna,
Orange Helper