| BloodMagickNecromance a întrebat:

Mda, bună. Am un lcd Toshiba Regza de vreo 2 sau 3 ani cred. Problema a început aproximativ acum 4 luni. Canalele se tot schimbă, nu înainte, ci înapoi. Câteodată se mai şi deschide singur aiurea când îl las în stand-by, apoi începe să schimbe canalele. Da, am scos bateriile din telecomandă, dar în zadar. Nu am nevoie de răspunsuri despre poltergeisturi sau alte chestii paranormale. Ceva logic dacă se poate. Thanks.

4 răspunsuri:
| y0nutz3ly a răspuns:

Si eu tocmai vroiam sa zic ca ai fantomelaughing

| VranceanuTania a răspuns:

Pai o fi vreo defectiune.Eu personal cred si nu cred in fantome.Nu stiu ce sa zic.Cheama un mecanic sau asa ceva poate isi da seama de ce s-a intamplat.
Daca te-am ajutat cu ceva te rog FUNDA.

| moinescuvirgil a răspuns:

Sigur problema este de la butoanele de pe televizor, datorita nefolosirii lor...trebuiesc curatate de un electronist...