| Remember_1479 a întrebat:

Mereu ma confrunt cu problema asta big grin Vreau sa imi aflu numarul de telefon. Multa lume spune " pai suna pe alt telefon si gata ". Eu vreau sa stiu daca exista vreun numar ( la Vodafone ) la care sa sun sa imi spuna numarul. Promit funda, dar ajutati-ma ca ma grabesc

3 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Pentru a afla numarul de telefon al unei cartele Vodafone fara credit formezi *120# tasta de apel+ tasta 1 (Optiunea suna-ma) si urmezi intructiunile. La final, numarul notat de tine va primi unmesaj de genul "nr x doreste sa-l contactezi", numarul x fiind numarul cautat

| Remember_1479 explică:

@onasis1961 am zis ca nu vreau sa ma folosesc de un alt telefon ca sa aflu numarul sad

| Bianca_5451 a răspuns:

Pai nu stiu. La Orange suni la 222thinking