| Virk a întrebat:

Merge pe placa mea de baza FOXCONN761MX un GTS 450?

Răspuns Câştigător
| OviSimple a răspuns:

Salut da merge si eu am avut placa de baza la fel ca si ata si am bagat gts 450 512mb ddr5 128-bit si a mers sper ca te-am ajutat funda?

| Virk explică (pentru OviSimple):

Uite Funda, si multumesc de raspuns happy

| CPAElites a răspuns (pentru Virk):

Problema e daca sursa are destula putere sa tine acea placa videowinking

| anonim_4396 a răspuns (pentru CPAElites):

Sursa e de 450W, pe site-ul producatorului ei recomanda 400W.

| CPAElites a răspuns (pentru anonim_4396):

Spune-mi producatorul ei...
Degeaba scrie 450w daca nu scoate nici 280wwinking trebuie sa aiba eficienta nu ca toate POCNITORILE de ~100 lei

| anonim_4396 a răspuns (pentru CPAElites):

Sursa e A-Line.

| CPAElites a răspuns (pentru anonim_4396):

Trebuie sa cumperi sursa!
Cu aia care o detii acum PC-ul va apuca craciunul.

| CPAElites a răspuns (pentru CPAElites):

NU VA APUCA*
E o pocnitoare ieftina.
Recomand minim : http://www.pcgarage.ro/surse/segotep/sg-400a/