| RusescuRaul a întrebat:

Merita sa cumpar acest Xbox?
http://www.tocmai.ro/xbox-360-4gb-13969138.html

Răspuns Câştigător
| OnuOnulică a răspuns:

Salut

Da, se merita e destul de bun.
Odata ce ai banii laughing

O seara buna!

8 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Eu nu am incredere deoarece citeste textul anuntutlui laughing)
xbox 360 4GB+cablu hdmi+stick de memorie de 16 GB, in total are o memorie de 24 GB, arata si merge fara greseala!
eu staiam ca 4+16=20 nu 24, dar ii bun

| HaKa93 a răspuns:

E bun si se merita, insa exista si dubii multe. mai incearca sa negociezi cu vanzatorul sau cazi la un comun acord sa il poti proba mai intai

| RusescuRaul explică (pentru HaKa93):

Pai ii spun sa il probez

| HaKa93 a răspuns (pentru RusescuRaul):

Asa esti cel mai sigur daca iti merge

| Lolităăăă a răspuns:

Da.

| MATYMAX a răspuns:

Daa

| SebyIonutz a răspuns:

Te sfatuiesc sa nu il ei.Eu am luat unu la 450 foarte bun tot de pe tocmai.ro mai cauta acela nu merita

| RusescuRaul explică (pentru SebyIonutz):

Sa il iau sau sa nu?