| ZaharescuCostin a întrebat:

Merită să cumpăr followeri pe Instagram? Adică cu www.naizop.com? Spune că sunt reali și de calitate, este ieftin și bun probabil. Mulțumesc frumos.

3 răspunsuri:
| Michaeel a răspuns:

Am încercat odată site-uri din astea. Și îți spun sincer, îți iei teapa big grin sunt aplicații pe appstore sau google play care îți aduc urmăritori și aprecieri, mult mai ok decât ceva site-uri. Și chiar dacă sa zicem ca ar merge, o sa primești unfollow de la "urmăritorii" respectivi.

Răspuns utilizator avertizat