| Mt34 a întrebat:

Merită să cumperi laptop SH?

9 răspunsuri:
| johnnny123 a răspuns:

Întrebi de parcă toate laptopurile SH din lume sunt exact la fel.

Una este să cumperi un laptop SH de la o persoană de încredere care-l are de șase luni și s-a purtat frumos cu el, și alta este să cumperi de la un necunoscut fără să-l vezi.

| flixbuster a răspuns:

Doar daca are garantie (minim 6 luni).

| ziftode a răspuns:

Daca il iei de la o firma, DA (incearca www.interlink.ro )
daca il iei de la un amanet si iti da macar o saptamana in care sa te razgandesti, timp in care il verifici pe toate gaurile, iar da
daca il iei de la cineva cunoscut si apoi te poti duce inapoi sa il faci guler, iar da

dar daca il iei de pe OLX atunci e chestie de noroc, chiar daca te duci cu un specialist care sa il verifice cat de cat!
pe loc pot poate sa para ca merge si dupa o saptamana sa descoperi o chichita mica dar destul de suparatoare!

| Mt34 explică (pentru ziftode):

De pe eMag vreau să-l iau

| ziftode a răspuns (pentru Mt34):

Super, acolo ai 30 zile retur fara nici o explicatie
deci, prima luna foloseste-l intens si cu toate facilitatiile (bluetooth, wifi, etc.)

| mont a răspuns:

Poate merita sau nu, depinde de configuratie si pret.

| ibaal a răspuns:

Depinde de la cine il ieiwinking

| Sara1248 a răspuns:

Nu exista ''SE merita'' sad

| TeoCata1804 a răspuns:

Eu unul zic ca merita atata timp cat sti ca il iei de la cineva care la ingrijit si plus de asta ii faci si tu o mica proba. Daca il iei de la cineva care l-a scapat de 5 ori pe jos a mai varsat eu stiu ce pe el si am mai bagat si mi de programe dubioase atunci nu.