| AAStar a întrebat:

Merita sa-l cumpar? http://www.emag.ro/......0113315.Pe unde bag melodiile?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu l`am primit de la mosu`.tongue. E destul de bun si merita banii. Chiar daca nu poate face multe, cum spune. carolevoicu(rolling on the floor). Poti pune si filme pe el dar trebuie` sa le convertesti mai intai cu un program pe care il gasesti pe un CD din pachet. Si apropo de asta, stie cineva un site unde pot gasi jocuri pe care le pot pune pe el?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Merita toti banii

| CaroleVoicu a răspuns:

Frate la pretul ala merita...chiar daca narea ff multe...melodiile le bagi prin cablul de date, dar prin cablul da date poti si sal incarci.eu mi-am luat cu 250 de lei mp4 cu camera foto/video, slot card microSD, difuzor, 2, 4" inch, 4GB ( http://www.intenso.de/produkte_en.php?kategorie=31&&produkt=1281692615 ) l-am luat din magazin si sunt foarte multumit de el.

| opryta a răspuns:

Da am si eu l-am primit azi de la mos craciun