| AAStar a întrebat:

Problema din nou cu MP4 de pe http://www.emag.ro/......p30113315. Nu stiu cum sa pun melodii pe el, am bagat cablul am melodii dar nu imi apare G sau ceva in genul asta. Funda pentru cine ma ajuta!

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Dar in momentul cand te conectezi la pc cu el se deschide o fereastra! prin acea fereastra tu te duci in partitia in care ti tu muzica! Sau copiezi muzica toata care vrei sa o pui pe MP4 prin clik dreapta si ''copy'' si apoi te duci in my computer si sub partitii ai sa vezi si telefonul tau clik pe el dublu clik pe unul din fisiere unde vrei sa bagi muzica si apoi dai ''paste'' in fisier > se face transferul si gata! Bafta!